TUTVUSTUS


Käesoleva pildipanga kaudu on võimalik omandada fotode kasutusõigust. Lisaks on võimalik fotole tellida eksklusiivnekasutamisõigus kindlaks ajavahemikuks.

Fotode andmebaasist leiate peamiselt looduse- ja arhitektuuripilte. Fotosid lisame meleheküljele jõudumööda juurde, mistõttu oled oodatud seda lehekülge ikka ja jälleuuesti külastama. Temaatika laiendamise osas on teretulnud ka Sinu soovitused, mida ootame aadressile foto@varafoto.com

Kõikide piltide juures on ära toodud kirjeldus, kus ja millal pilt on tehtud. Pildipangas olevad pildid on koheselt kasutuseks valmis, RGB formaadis. Kõikide piltide juures on ära toodud ka nende maksimaalne suurus nii pikselites kui ka sentimeetrites. Pildipangas olevaid pilte on võimalik kätte saada emailiga või CD-l posti teel. Lisaks pakume võimalust pilte tellida väljatrükitult fotopaberile või raamitult (täpsemad hinnad ja suurused leiad hinnakirjast).

Käesolevas pildipangas olevad pildid on peamiselt mõeldud kasutamiseks trükistes. Tellija soovil võime valmistada ka slaidishowsid CD-le, mida kasutajal on võimalik suvalises arvutis esitleda ilma, et peaks selleks omama spetsiaalset tarkvara või midagi installeerima.

Pildipangas olevad pildid on koheselt kasutamiseks valmis. Pildid on RGB formaadis, salvestatuna TIF failidena. Pildid on failidena saadetaval kujul iga fotod juures märgitud maksimum mõõtmetega, seega koheselt väljatrükitavad.FOTODE TELLIMINE
Iga foto juurde lisatud viide “Lisa albumisse”. Et fotot tellida, kliki sellele viitele ning viide muutub "Eemalda albumist". See tähistab seda, et valitud pilt on Albumisse lisatud. Kui soovid fotot Albumist kustutada, kliki uuesti viitele, mille järel muutub viide taas "Lisa albumisse". Et näha, millised fotod Sinu Albumis on, kliki kiirmenüüs viitele “Minu album”. Sinna ilmuvad nähtavale kõik needpildid, mille oled endale Albumisse lisanud. Albumis on Sul samuti võimalus pilte kustutada või neid hiljem sinna juurde lisada.

Albumis on Sul võimalik valitud piltidest vaadata slaidshow’d, kus Sinu valitud pilte järgemööda kuvatakse.

Albumis olevate piltide tellimiseks, täida "Minu albumi" leheküljel olev tellimisankeet.

Fotode kasutamine pahatahtlikel eesmärkidel on keelatud ja kuulub seadusega ettenähtud korras karistamisele.AUTORIÕIGUSED
Siin lehel olevate fotode autoriõigused kuuluvad osaühingule A.J.A. Grupp. Fotode paljundamine, kopeerimine, müümine või mis tahes muul moel kasutamine ilma foto autori kirjaliku loata on keelatud ning kuulub karistamisele seadusega ettenähtud korras.


 
 Copyright © 1998-2020 A.J.A. Grupp OÜ